ZAMIESZKAJ W CENTRUM ŁODZI

Kilińskiego142 to nowoczesny budynek mieszkalny położony w centrum Łodzi  o minimalistycznym designie  i wysokim standardzie wykończenia. Inwestycja zostanie zrealizowana w IV kwartale 2019 roku. Budynek będzie posiadać 110 mieszkań, wśród których przeważać będą mieszkania 1-pokojowe o metrażach od 22 do 40 m². Jednocześnie istnieje możliwość połączenia sąsiadujących mieszkań w celu powiększenia ich metrażu. Część mieszkań będzie posiadała również balkony. Na terenie inwestycji znajdować się będzie rowerownia.

Jest to propozycja skierowana do osób aktywnie spędzających czas, ceniących komfort, nowoczesną architekturę oraz doskonałą lokalizację.  Budynek, o bryle  architektonicznej nawiązującej do tradycyjnych łódzkich kamienic,  zlokalizowany jest w sąsiedztwie dobrze  rozwiniętej  infrastruktury – przystanków komunikacji miejskiej, sklepów i   centrum   handlowego oraz  terenów zielonych. Funkcjonalny układ pomieszczeń pozwoli w pełni wykorzystać dostępną przestrzeń. Urządzając poszczególne wnętrza, z łatwością dopasujemy je do swoich potrzeb. Budynek zostanie wyposażony w komfortowe, cichobieżne windy.   

Inwestycja jest prowadzona z uwzględnieniem przewidzianych Ustawą Deweloperską zasad ochrony praw Konsumenta. W całym okresie realizacji jest kontrolowana przez bank prowadzący mieszkaniowy rachunek powierniczy.

MIKROAPARTAMENTY

Zainwestuj i zarabiaj podwójnie!

Niewielkie studio to również wspaniała propozycja dla osób chcących ulokować pieniądze w bezpiecznej inwestycji jaką są nieruchomości. Jest to alternatywa dla lokat bankowych, przynosząca pewny zysk.

Inwestując w nieruchomości już niemalże od początku zyskujemy podwójnie – na wzroście wartości mieszkania oraz na miesięcznym wynajmie. Dodatkowo, wynajem sprawia, iż z przychodów możemy korzystać na bieżąco, inaczej niż w przypadku lokat czy giełdy. Jednopokojowe mieszkanie pod wynajem to idealne rozwiązanie chętnie wybierane przez osoby chcące zabezpieczyć swoją przyszłość. Obecnie na rynku można także znaleźć wiele firm zajmujących się obsługą wynajmu, które odciążają właścicieli z konieczności poszukiwania najemców, czy dbania o bieżące naprawy.

Kamienica

Biuro Sprzedaży Mieszkań

ul. Wójtowska 20 lok. 1    93-020 Łódź

tel. +48 42 307 02 98       kom. +48 730 003 417

biuro@kilinskiego.com.pl

© 2018 by K8Z

  • Facebook - White Circle
  • Instagram - Biały Krąg